Telefon: +48 22 862 87 22

Programista - Mechatronik

Obowiązki na stanowisku:
  • Projektowanie i rozwijanie algorytmów sterowania układami mechaniki precyzyjnej
  • Tworzenie oprogramowania w C/C++
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją danych z sensorów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języków programowania C/C++
  • Umiejętność twórczego wykorzystywania wiedzy, z różnych dziedzin techniki
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość Git, Doxygen
  • Znajomość Matlab/Simulink
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux oraz programowanie w Linux
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnych projektach z dziedziny UAV
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
Informacje dodatkowe:
  • Praca w Warszawie

Prosimy wysłać CV na adres: info@uav.com.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)