Telefon: +48 22 862 87 22

Inżynier prób w locie systemów bezzałogowych

Poszukujemy, do pracy w naszym biurze w Warszawie, osobę na stanowisko:

Inżynier prób w locie systemów bezzałogowych

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prób w locie latających systemów bezzałogowych, (płatowce)
  • Integracja układów elektromechanicznych (latających platform bezzałogowych)
  • Przeprowadzanie testów naziemnych
  • Przeprowadzanie prac serwisowych elementów systemu (serwis mechaniczny i elektroniczny)
  • Analiza wyników prób (logów).
  • Pisanie raportów z wykonanych prób

Wymagania:

  • Znajomość podstaw mechaniki lotu
  • Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • Sumienność, cierpliwość i rzetelność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności manualne (w obsłudze przyrządów warsztatowych i pomiarowych)
  • Umiejętność  pracy na komputerze (wgrywanie oprogramowania/ zgrywanie i analiza logów)

Mile widziane:

  • Ukończone studia inżynierskie specjalności lotnictwo (mechanika lotu/budowa statków powietrznych) - (liczą się umiejętności i doświadczenie, nie dyplom)
  • Doświadczenie w obsłudze/budowie bezzałogowych platform latających
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski poziom B1/B2  (czytanie dokumentacji)
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie w modelarstwie RC
  • Świadectwo UAVO

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne zarobki
  • Pracę przy ciekawym i rozwojowym projekcie
  • Serdeczny i pomocny zespół współpracowników
  • Dobrą kawę
  • W zamian za dyspozycyjność możliwe elastyczne godziny pracy.

Zapraszamy do aplikowania na info@uav.com.pl

Wysyłając aplikacje  zgadzasz się na przetwarzanie przez spółkę  MSP Inntech Sp z o.o. danych osobowych zawartych w Twojej aplikacji dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (art. 221 k.p. lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej